Rytmika Super Malucha

empire music rytmika


Zapraszamy wszystkie maluchy z rodzicami na wspólne zajęcia umuzykalniające!

Zapisy już rozpoczęte !!!

Naszą misją jest wspieranie indywidualnego, naturalnego rozwoju każdego dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W tym celu stworzyliśmy program ogólnorozwojowych zajęć muzyczno-rytmicznych dla niemowląt i małych dzieci od 18. miesiąca do 6. roku życia. Polega na przekazywaniu ciałem ruchu muzycznego, rozwijaniu poczucia rytmu oraz świadomego, naturalnego ruchu. Ma na celu rozwój szeroko pojętej wrażliwości muzycznej, poprzez słuchanie muzyki, ruch przy muzyce, śpiew z akompaniamentem instrumentu, poznawanie i grę na instrumentach perkusyjnych.

Empire Music

Nasze zajęcia zostały zaplanowane oraz są prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów - muzyków i psychologów dziecięcych.

To co łączy nas wszystkich to miłość do dzieci i zaangażowanie w ich rozwój. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje. Wpływa również na harmonijny rozwój młodego człowieka oraz na jego kreatywność. Aby przybliżyć dzieciom muzykę klasyczną, współczesną, jazzową i inne organizujemy również cykliczne koncerty dedykowane najmłodszym.

Wspólnie z mądrymi rodzicami zapewnimy dzieciom najlepszy start!

 


 

Empire Music


Zapisy:

email: biuro@empiremusic.pl
tel.: 509 785 881

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881