Rytmika Super Malucha

empire music rytmika


Zapraszamy wszystkie maluchy z rodzicami na wspólne zajęcia umuzykalniające!

Zapisy już rozpoczęte !!!

Naszą misją jest wspieranie indywidualnego, naturalnego rozwoju każdego dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W tym celu stworzyliśmy program ogólnorozwojowych zajęć muzyczno-rytmicznych dla niemowląt i małych dzieci od 18. miesiąca do 6 lat. Polega na przekazywaniu ciałem ruchu muzycznego, rozwijaniu poczucia rytmu oraz świadomego, naturalnego ruchu. Ma na celu rozwój szeroko pojętej wrażliwości muzycznej, poprzez słuchanie muzyki, ruch przy muzyce, śpiew z akompaniamentem instrumentu, poznawanie i grę na instrumentach perkusyjnych.

Empire Music

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w trzech grupach:

  • Smyczki: 1,5 - 2,5 lat (z udziałem rodziców)
  • Półnutki: 3 - 4 lata
  • Wiolinki: 5 - 6 lat

Nasze zajęcia zostały zaplanowane oraz są prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów - muzyków i psychologów dziecięcych.

To co łączy nas wszystkich to miłość do dzieci i zaangażowanie w ich rozwój. Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje. Wpływa również na harmonijny rozwój młodego człowieka oraz na jego kreatywność. Aby przybliżyć dzieciom muzykę klasyczną, współczesną, jazzową i inne organizujemy również cykliczne koncerty dedykowane najmłodszym.

Wspólnie z mądrymi rodzicami zapewnimy dzieciom najlepszy start!

Empire Music


Zapisy:

Paulina
email: p.jarzembska@empiremusic.pl
tel.: 512 946 528

Arleta
email: biuro@empiremusic.pl
tel.: 509 785 881

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881