Empire Gospel Choir

Empire Music School

Empire Gospel Choir to chór pochodzący z trójmiasta, powstał w 2012 roku. To dynamiczny i radosny, 15-osobowy zespół niosący dobrą nowinę poprzez śpiew i muzykę gospel. Energia, jaką zespół obdarza słuchaczy, zawsze przynosi uśmiech, a urzekające i niepowtarzalne wykonania chwytają za serce. W repertuarze można usłyszeć typowe pieśni gospelowe, ale również polskie i zagraniczne hity. Zespół ma za sobą, wiele koncertów, nagrania studyjne, realizacje płytowe oraz telewizyjne (np. TVN, TVP, Polsat).

 
Ostatnie osiągnięcie chóru to II. miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere 2017, rok wcześniej III. miejsce. W styczniu 2017 r. chór uzyskał również Dyplom Uznania nagród Pro Ecclesia et Populo, za cenione dokonania artystyczne oraz propagowanie kultury muzycznej. W ramach nagrody, chór w 2017 r. występował w Europarlamencie w Brukseli.
 
Empire Gospel Choir koncertuje ze swoim obszernym gospelowym programem w wielu miejscach, jest też chętnie zapraszany na gale, targi. Równie ochoczo bierze udział w ceremoniach ślubnych. Czynnie współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami i ośrodkami kultury.
 
15 marca 2020 premierę będzie miała pierwsza płyta zespołu pt. Glory To Glory.
 
Dyrygentką i założycielką zespołu jest Arleta Rusiecka.

SKŁAD

W podstawowym składzie Empire Gospel Choir 15 osób, w tym dyrygentka i akompaniator. W rozszerzonym składzie zespół występuje także z sekcją rytmiczną – instrumentami klawiszowymi, gitarą basową i perkusją.

REPERTUAR

W repertuarze zespół posiada standardy muzyki gospel i spirituals. Wykonuje również kolędy w języku polskim, angielskim. Możliwe jest także aranżowanie nowych utworów na Państwa życzenie.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Oferta obejmuje godzinny występ Empire Gospel Choir w dowolnym miejscu w Polsce. W razie potrzeby zespół zapewnia nagłośnienie oraz oświetlenie. 

Koszt występu ustalamy indywidualnie.

Jeżeli impreza odbywa się poza Trójmiastem, to do powyższej kwoty należy doliczyć koszt dojazdu, które rozliczamy według standardowej kilometrówki.
 

Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły!

ZAKUP PŁYTY

Premiera Płyty "Glory To Glory"

Płytę można nabyć w przedsprzedaży bezpośrednio w siedzibie Empire Music lub pisząc maila na adres biuro@empiremusic.pl. Koszt płyty to 35 zł. Wpłaty można dokonywać na konto ING 74 1050 1764 1000 0092 3027 7775

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881