Wspaniała niespodzianka- Kominiarz na ślubie !

Kominiarz na szczęście

Kominiarz od zawsze był tym, który dbał o komin, czyli mówiąc szerzej, także o ognisko domowe. Dlatego wierzono, że przynosił domowi szczęście. To z tego powodu w przeszłości para, która brała ślub zapraszała go na uroczystość. Jego obecność miała zapewnić nowożeńcom pomyślność i dostatek...

 

Dlatego warto na ślub zaprosić właśnie Jego. Oczekuje na nadejście orszaku weselnego u wrót kościoła lub sali weselnej, następnie składa Młodej Parze życzenia, wręcza pamiątkowy dyplom i bukiet kwiatów. Najważniejsze jest jednak to, by nowożeńcy pamiętali o oderwaniu z kominiarskiego munduru guzika, który od tej pory staje się ich talizmanem pomyślności. 

kominiarz na ślubie

Legenda głosi...

        Dawno temu, gdzieś w małym miasteczku, żył kominiarz John, który chciał się ożenić z ukochaną Mery. Jednak jej bogaci rodzice nie chcieli, aby córka wyszła za biednego chłopca czyszczącego kominy. John postanowił, że dla dobra swojej ukochanej przeniesie się do innego miasta.  Ostatni raz stanął przed drzwiami jej domu i wtedy urwał mu się guzik z munduru. Wpadł do dziury pod progiem. John miał szczęście: oprócz guzika znalazł tam złoto. I ożenił się z Mery.

Od tej chwili na widok kominiarza łapiemy się za guzik.

Kominiarz na szczęście

Oferta zawiera:                                          

- wizytę kominiarza w ustalonym miejscu i czasie

- wiązankę kwiatów

- dyplom z życzeniami w twardej oprawie- tekst dowolny

- pamiątkowy guzik- talizman

- czas na zdjęcia z Parą Młodą i Gośćmi

 

 

Opcje:

- 1 kominiarz

- 1 kominiarz + 1 kominiarka

Empire Music
)

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881