Empire Gospel Choir

Empire Gospel Choir


Empire Gospel Choir 
to dynamiczny i radosny zespół niosący dobrą nowinę poprzez śpiew i muzykę gospel. Energia, jaką zespół obdarza słuchaczy, zawsze przynosi uśmiech, a urzekające i niepowtarzalne wykonania chwytają za serce. Zaproszenie Chóru na ślub będzie oryginalną alternatywą dla tradycyjnej oprawy mszy z udziałem organisty. 

W skład zespołu wchodzi od 9 do 15 osób, w tym dyrygentka i organista. Chór występuje również z zespołem akompaniującym, w skład którego wchodzą instrumenty klawiszowe, gitara basowa oraz perkusja. Śpiewamy w języku polskim i agnielskim. Wszyscy wokaliści i instrumentaliści są wykształconymi muzykami.

Empire Gospel Choir Arleta Rusiecka

Zapewniamy całkowitą oprawę mszy, w związku z czym unikacie Państwo konieczności zatrudniania dodatkowo organisty. Wykonujemy części stałe (Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus Benedictus, Agnus Dei), części zmienne (wejście, Hymn do Ducha Świętego, Liturgia Słowa, ofiarowanie, obrzędy komunii, dziękczynienie, wyjście, odpowiedzi). 

W repertuarze posiadamy wiele utworów gospel i spirituals, śpiewamy również pieśni eucharystyczne, maryjne, dziękczynne oraz chorały. Scenariusz i repertuar wybieramy oraz ustalamy zawsze z Parą Młodą. Proponujemy także tło muzyczne towarzyszące oczekiwaniu na rozpoczęcie ceremonii. 

Empire Gospel Chór

Chór ubrany jest zazwyczaj na biało, instnieje jednak możliwość dopasowania stroju do koloru przewodniego uroczystości, poprzez dodanie szali w odpowiednim, wcześniej ustalonym odcieniu. Państwo młodzi w porozumieniu z księdzem decydują gdzie ma stać chór. Może być u góry na tzw. chórze lub na dole w pobliżu ołtarza.

Zespół posiada i korzysta z własnego nagłośnienia, dzięki czemu może rozstawiać się w różnych miejscach kościoła. Kolumny, odsłuchy, statywy, stojaki, mikrofony, kable, pulpity oraz powermiksery. 

Chór Gospel Empire Music

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, bądź przez

formularz kontaktowy

i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881