Rock&Rollersi - Zespół na Twoje wesele

Rock & Rollersi

Nie od dziś wiadomo, że o sukcesie wesela decydują wyśmienite menu i porywająca kapela. Najlepiej taka, która swoją rytmiczną muzyką doda kawalerom skrzydeł i porwie do tańca nawet najbardziej opornego wujka.

Jeśli szukają Państwo zespołu, którego zazdrościć będą Państwu rodzice i o który wypytywać będą wszystkie panny na wydaniu, to Rock&Rollersi są zespołem dla Państwa. Jest to zespół złożony z zawodowych muzyków, którzy są w stanie zagrać wszystkie utwory świata. Co ważniejsze są to niezawodni ludzie, którzy dają gwarancję dobrej zabawy.

Goście bawiący się na weselach prowadzonych przez Rock&Rollersów twierdzą, że obok ich wykonań nie da się przejść obojętnie. 

Rock & Rollersi

Angażując Rock&Rollersów macie gwarancję pełnej kontroli nad repertuarem. Zespół zawsze konsultuje listę piosenek z Parą Młodą. Chętnie weźmie pod uwagę listę przygotowaną przez Młodych, albo sam zaproponuje utwory, z których będą mogli Państwo wybrać swoje ulubione. Dzięki temu nie zaskoczy Państwa utwór, za którym nie przepadacie.

Jednocześnie dzięki swojemu wykształceniu muzycy tego zespołu mogą zagrać wszystkie numery, przy których nogi same będą rwały się do tańca, a serca zabiją mocniej. I to niezależnie od tego, czy lubią Państwo twist, rock, disco, czy też pop. Oni i tak będą niesamowici.

 

Rock & Rollersi

Rock&Rollersi zwracają uwagę nie tylko na najlepszy dobór repertuaru i wysoką jakość muzyki. Współpracują także z zawodowymi konferansjerami, którzy sprawią, że zabawa będzie przebiegać płynnie i goście ani przez chwilę nie będą się nudzić. Najlepsze nagłośnienie i profesjonalne oświetlenie sprawią, że każda sala zamieni się w najwyższej klasy parkiet.

Zabawa w pianie? Może pierwszy taniec w otoczeniu mydlanych baniek? Dyskotekowy dym? Nie ma żadnego problemu. Rock&Rollersi dołożą wszelkich starań, żeby ta noc była i dla Państwa i dla gości wyjątkowa i niepowtarzalna. Monika i Maciej, udostępnili nam fragment filmu ze swojego wesela, na którym można posłuchać jak gramy.

Polecamy obejrzeć w jakości HD!***

Zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Formularz kontaktowy

***

Dołącz do nas:

Empire music - facebook Empire music - youtube

Skontaktuj się z nami:

+48 509 785 881